Doprava nad 80EUR ZADARMO!

3D pero s LCD displejom 5V

Kód: 18185
Značka: VERK
40 € –40 %
eng pl Pen 3d Pen Printer Set Pla refills 5v Power 2041 1 3
40 € –40 % 23,90 € 19,92 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

3D pero s LCD displejom 5V

3D pero ponúka škálu možností pre kreatívne tvorenia. Nejedná sa však len o kreslenie, pomocou tejto jedinečnej technológie možno vytvárať najrôznejšie plastické objekty. Pero funguje na rovnakom princípe ako tavná pištoľ, to znamená, že za pomoci správnej teploty taví vložený materiál, a vy pomocou pera tvoríte. Výhodou je, že sa dá maľovať nielen na plochu, ale aj do priestoru, čo vám ponúka takmer neobmedzené možnosti pre vašej tvorbu.

Obsluha 3D pera je veľmi jednoduchá a s pomocou rodičov si vyhrajú aj menšie deti.

Ako sa 3D pero používa?

Pripojte adaptér pera do napájacieho konektora na konci pera a druhý koniec zapojte do zásuvky. Následne sa rozsvieti žltá kontrolka. Šípkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvietení červenej kontrolky sa pero začne predhrievať. Potom, čo kontrolka svieti na zeleno, je pero pripravené na použitie. Do plniaceho otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň vo farbe, s ktorou chcete tvoriť. Pridržaním spodnej šípky na pere sa začne náplň vtláčať do šípky. Náplň sa vytláča automaticky, pri kreslení nie je nutné stláčať žiadne ďalšie tlačidlo. Pero sa samo automaticky vypne po piatich minútach nečinnosti. Pre opätovné spustenie stlačte tlačidlo vpred. Pre vybratí náplne alebo výmenu farby náplne stlačte tlačidlo pre spätný posun.

Čo je to PLA filament?

PLA je termoplastický polyester, ktorý sa vyznačuje dobrou pevnosťou a stálofarebnosťou. Jedná sa o materiál z ktorého je vyrobená náplň do vášho 3D pera. Základom na výrobu tohto materiálu sú obnoviteľné zdroje, ako napríklad kukuričný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je okolo 180 °.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: