Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Akčná sada - Magický tekutý piesok 2 kg + formičky + pieskovisko

Kód: 00009095
Akcia
Značka: ISO TRADE
30 € –34 %
piskoviste 6
30 € –34 % 19,90 € 16,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Akčná sada - Magický tekutý piesok 2 kg + formičky + pieskovisko

Detský piesok s magickými kinetickými vlastnosťami je nápad na skvelý dar pre každé dieťa. S kinetickým pieskom si možno hrať aj doma. 

Keď je za oknom vietor, dážď alebo sneh, len vytiahnite v pohodlí domova bazén s kúzelným pieskom a popustite uzdu svojej fantázii! Detská piesková sada obsahuje 14 plastových tvarov, hrable, sito, lopatku a lievik. S takýmto príslušenstvom sa nedá nudiť. Súprava kinetického piesku obsahuje aj nafukovacie pieskovisko, ktoré vám umožní udržať v mieste hry poriadok.

Kinetický piesok je extrémne plastický - možno ho použiť na vytvorenie ľubovoľných efektných tvarov a štruktúr. Skvele drží pohromade, skvele reprodukuje tvary foriem a nedrobí sa po prevzatí formy. Čarovný piesok tiež nestráca svoje vlastnosti. Kinetický piesok má pozitívny vplyv na senzorickú integráciu dieťaťa a tiež dokonale rozvíja predstavivosť, plastickej a manuálne zručnosti.

Čarovný piesok si zamilujú nielen deti, ktoré si radi hrajú na pieskovisku. Dobrou správou pre rodičov aktívnych detí je, že piesok pre deti možno rýchlo a ľahko upratať. To všetko opäť vďaka svojim magickým kinetickým vlastnostiam - častice piesku pre deti sa navzájom priťahujú, čo znamená, že sa piesok nerozpadá a nepráši. Kinetický piesok nielenže nefarbí dom, ale tiež sa nelepí na ruky a oblečenie. Akonáhle zábava skončí, jednoducho ju vložte do tašky a neporiadok je u konca.

Foto je pouze ilustrační. Barva dle skladové dostupnosti - modrá/růžová

  • Vek: 3+ (odporúčaný vek 5 rokov)
  • Rozmery pieskoviska (dĺžka / šírka / výška): 57/43/7cm
  • Hmotnosť s obalom: 2,35 kg

OBSAH BALENIA

  • Nafukovacie pieskovisko
  • pumpička
  • Piesok (celkom 2kg)
  • 14 formičiek
  • Hrabličky, sitko, lopatka, lievik

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: