Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Automatická inteligentná nabíjačka auto a moto batérií 12V/8A, 24V/4A

Kód: 00011162
Značka: ISO TRADE
50 € –20 %
nabijecka
50 € –20 % 39,90 € 33,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatická inteligentná nabíjačka auto a moto batérií 12V/8A, 24V/4A

Nabíjanie alebo udržiavacie (pulzné) dobíjanie 12 a 24 V olovených akumulátorov s elektrolytickým roztokom (WET), gélovým elektrolytom (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovláknami) i uzavretých bezúdržbových batérií (MF).

Nabíjačka má mnoho užitočných funkcií, napríklad: ochranu batérie pred poškodením; automatické riadenie mikroprocesorom; automatická detekcia napätia. Vzhľadom na to, že nabíjačka má veľmi kompaktné rozmery a je extrémne ľahká, je možné ju ľahko skladovať a prepravovať.

Má intuitívny dotykový panel a LCD displej, ktorý jasne zobrazuje parametre.

Špecifikácia:

Farba: čierna a modrá
Vstupné napätie: 100-240V
Menovitý výkon: 12V/8A, 24V/4A
Rozsah batérií: 6-150 Ah
Výkon: 140 W
Tepelná ochrana: 65°C +/- 5°C
Minimálne počiatočné napätie: 2,0V
Rozmery (dĺžka / šírka /): 17/10 cm
Hmotnosť: 0,70 kg

AUTOMATICKÁ NABÍJAČKA NA 12V ALEBO 24V BATÉRIE

 • VYSOKO KOMPATIBILNÉ - usmerňovač je riadený mikroprocesorom, ktorý automaticky prispôsobuje nabíjací prúd napätia. Má funkciu automatickej detekcie napätia batérie (12 V alebo 24 V). Perfektne funguje s kalciovými, gélovými, AGM a mokrými batériami, čo znamená, že ho možno použiť v autách, motocykloch, kosačkách, lodiach a ďalších vozidlách.
 • KOMPLEXNÁ OCHRANA BATÉRIE - nabíjačka obsahuje mimoriadne praktickú funkciu, ktorou je vstavaná ochrana proti skratu, prehriatiu, prerušeniu obvodu, prebitiu, nadprúdu, prepólovaniu a iskreniu. Zariadenie navyše automaticky nabíja batériu, čo batériu navyše chráni. Vďaka týmto funkciám môžete nechať nabíjačku pripojenú k batérii neobmedzene dlho.
 • KOMFORTNÝ DOTYKOVÝ PANEL - usmerňovač má mimoriadne praktický a intuitívny ovládací panel. Jeho ovládanie je podobné ako pri mobilnom telefóne, čo uľahčuje jeho používanie . Panel sa skladá z piatich tlačidiel. S ich pomocou môžeme zapnúť ochranu, režim opravy, detekciu teploty a mikrokontrolér. Na pravej strane je samostatné tlačidlo nabíjania, ktoré bude fungovať po dlhšom stlačení.
 • ÚDRŽBA / OPRAVY - nabíjačka batérií je tiež perfektná pre údržbu batérií. Vďaka funkcii opravy môže prístroj pomôcť opraviť opotrebovanú alebo sulfatovanú batériu (vážne poškodenú batériu prístroj nedokáže opraviť, poškodenú batériu nenabije na 100%).
 • ŠPECIFIKÁCIA - farba: čierna a modrá; vstupné napätie: 100-240V; menovitý výkon: 12V / 8A, 24V / 4A; rozsah batérie: 6-150 Ah; výkon: 140 W; tepelná ochrana: 65 °C +/- 5 °C; minimálne počiatočné napätie: 2,0V; rozmery (dĺžka / šírka /): 17/10 cm; hmotnosť: 0,70 kg.

ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: čierna a modrá
 • vstupné napätie: 100-240V
 • menovitý výkon: 12V/8A, 24V/4A
 • rozsah batérie: 6-150 Ah
 • výkon: 140W
 • tepelná ochrana: 65 °C +/- 5 °C
 • minimálne počiatočné napätie: 2,0V
 • rozmery (dĺžka / šírka /): 17/10 cm
 • hmotnosť: 0,70 kg
Autonabíječka pro baterie 12V a 24V Katalogové číslo výrobce 11162

Profesionálne zariadenie na nabíjanie batérií v autách, motorkách, kosačkách a motorových člnoch. Jedná sa o univerzálnu, modernú 12/24V nabíjačku, ktorá umožňuje nabíjať rôzne typy batérií: tradičné, kalciové, gélové, samoobslužné aj bezúdržbové. Jeho použitie je extrémne ľahké, takže zdroj vozidla môže ľahko nabiť každý. Má intuitívny dotykový displej a LCD displej, ktorý prehľadne zobrazuje parametre.

Autonabíječka pro 12V a 24V baterie EAN 5900779937215

Nabíjačka má mnoho užitočných funkcií, ako sú: ochrana batérie pred poškodením; automatické riadenie pomocou mikroprocesora; automatická detekcia napätia. Vzhľadom k tomu, že nabíjačka má veľmi kompaktné rozmery a je extrémne ľahká, možno ju ľahko skladovať a prepravovať: v aute, doma, napríklad v skrini, na polici. Zaberá veľmi málo miesta.

Autonabíječka pro 12V a 24V baterie značky Malatec

AKO NABÍJAŤ BATÉRIU S NABÍJAČKOU?

1. Pripojte ČERVENÚ nabíjaciu svorku ku POZITÍVNEMU pólu batérie.

2. Pripojte ČIERNY nabíjací terminál k podvozku vozidla alebo bloku motora. NEPRIPÁJAJTE JU PRIAMO K BATÉRII. (Nepripevňujte svorky na karburátor, palivové potrubie, lakované alebo plechové časti karosérie)

3. Zasuňte zástrčku do elektrickej zásuvky a zapnite nabíjačku.

VHODNÉ PRE VÄČŠINU BATÉRIÍ

Vzhľadom na to, že nabíjačka má funkciu automatického nabíjania a 3-krokový režim prevádzky, bude dokonale kompatibilná s väčšinou batérií dostupných na trhu.

OCHRANA PRED ZNIČENÍM
Usmerňovač chráni batériu pred skratom, prehriatím, prerušením obvodu, prebitím, nadprúdom, prepólovaním a iskrami

OPRAVA A ÚDRŽBA
Vďaka funkcii opravy môže prístroj pomôcť opraviť opotrebovanú alebo sulfatovanú batériu alebo predĺžiť jej životnosť (závažne poškodenú batériu prístroj nie je schopný opraviť, poškodenú batériu nenabije na 100%).

DOTYKOVÝ PANEL
Nabíjačka má mimoriadne praktický a intuitívny ovládací panel. Jeho ovládanie je podobné ako pri mobilnom telefóne, čo uľahčuje jeho používanie.

ĽAHKOSŤ A KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ
Vďaka tomu, že je nabíjačka ľahká a má malé rozmery, je možné ju ľahko skladovať ako v aute, tak aj doma.

Autonabíječka pro baterie 12V a 24V.Maximální proud 8A

Autonabíječka pro 12V a 24V baterie EAN 5900779937215

ZNÁMÁ A CENĚNÁ ZNAČKA MALATEC

Naší značce MALATEC již důvěřovaly tisíce uživatelů po celém světě. Nečekejte proto s nákupem na poslední chvíli a NAKUPUJTE DNES!

Autonabíječka pro 12V a 24V baterie značky Malatec

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky, diagnostiky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: