Balančná doska na cvičenie Fun Body

Kód: 105524
1 hodnotenie
Značka: K&H
45 € –67 %
Balančná doska na cvičenie Fun Body
45 € –67 % 14,90 € 12,42 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Balančná doska na cvičenie Fun Body

Balančné dosky predstavujú novodobý spôsob ako nenáročne precvičiť svaly. Je to zase trochu iný typ pohybu, ktorý vám určite bude vyhovovať, ak nepatríte medzi ľudí, čo sa radi potí v posilňovni. Balančnú dosku si so sebou vezmete kamkoľvek a zacvičíte si treba u televízie. Pretože cvičenie má byť predovšetkým zábava.

Balančná doska umožní tvarovať boky, posilňovať stabilizačné svaly, ale aj precvičiť chrbát, zadok či brušné svaly. Všetko záleží na vybraných cvikoch. Môžete robiť kliky, drepy, posilňovať s činkami či len tak balansovať bez záťaže.

Inovatívny balančná doska kombinuje dva princípy

Podložka sa radí nielen medzi balančné pomôcky, nahradí tiež rotačný disk. Umožňuje totiž krúživý pohyb zo strany na stranu. Vďaka tomu zapojíte ešte viac svalov, pretiahnete aj tie, čo sú uložené v hlbších vrstvách a preťahujú sa ťažko. Škála možných cvikov je navyše ďaleko obsiahlejší než u bežných balančných podložiek.

Balančné podložka, ktorú si so sebou vezmete kamkoľvek

Ďalšou veľkou výhodou balančné podložky je jej priestorovo úsporné prevedenie, bez problémov ju môžete skladovať aj v malom byte. Rozmery činí 65 × 28 × 8 cm a je vyrobená z ABS plastu, takže je vhodná pre prenášanie. Cvičenie sa teda nemusíte vzdávať, ani keď odchádzate na pár dní z domu. Podložku si proste vezmete so sebou. Tvar je vykrojený tak, aby sa na ňom prirodzene stálo, na okrajoch sú navyše otvory pre cvičenie klikov.

Balančná doska je určená začiatočníkom aj pokročilým nehľadiac na vek. Cvičiť a preťahovať svaly s ňou môže každý, a to na zemi aj na podložke. Nosnosť je 120 kg.

Čím sa líši od iných balančných podložiek:

  • Funguje tiež ako rotačný disk, takže umožňuje vykonávanie väčšiu škály cvikov
  • Posilňuje aj svalové partie v hlbších vrstvách
  • Je ľahko skladná a ľahko prenosná
  • Má vykrojené rukoväte pre kľučky
  • Je veľmi odolná a má nosnosť 120 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Šport, posilňovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: