Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Bezpečnostný magnetický zámok skrinky 4 ks

Kód: 00018541
Akcia
Značka: ISO TRADE
15 € –34 %
zamek 7
15 € –34 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický zámok je revolučné bezpečnostné zariadenie namontované vo vnútri zásuvky alebo skrinky, vďaka čomu je pre dieťa neviditeľné! Magnetický mechanizmus účinne blokuje prístup k obsahu skrine a zároveň umožňuje jej ľahké otvorenie pomocou špeciálneho kľúča. Vďaka montážnemu uzáveru je montáž jednoduchá, bezpečná a nevyžaduje žiadne ďalšie náradie.

CHRANÍ DETI - zámok bráni deťom v otváraní dvierok zásuviek a skriniek. Ochrana nielen chráni pred priškripnutím malých prstov, ale taktiež zabraňuje deťom v prístupe k obsahu skrine (napríklad k chemikáliám, náradiu atď.)
ĽAHKÁ INŠTALÁCIA - zámok sa montuje silnou, obojstrannou lepiacou páskou. Inštalácia je jednoduchá a spočíva v odmastení povrchu skrine a nalepení prvkov ochrany. K montážnemu uzáveru stačí priložiť dva diely, odtrhnúť pásku zaisťujúcu lepidlo od blokády a nalepiť ochranu. Inštalačná krytka umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž bez ďalšieho náradia.
MAGNETICKÝ KĽÚČ - zámok je namontovaný vo vnútri, takže je pre dieťa neviditeľný. Zámok sa otvára pomocou špeciálneho magnetického kľúča, ktorý je súčasťou sady .
UNIVERZÁLNE POUŽITIE - zabezpečenie bude fungovať všade tam, kde riešime otváranie skriniek, zásuviek a posuvného systému dverí. Zámok je možné použiť ako do šatníkových skríň, tak do skríň v predsieni, skríň v izbách / kuchyni alebo v garáži.

ŠPECIFIKÁCIA

Biela farba
Materiál: plast
Rozmery zabezpečenia: 4x2,5x4 cm
Rozmery prekrytia: 4,8 x 4,6 x 4,2 cm
Hmotnosť: 1 kus: 15g
Hmotnosť v balení: 104g

ZAHRNUTÉ

4 zámky
Kľúč
Kľúčový magnet
Montážna krytka

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: