Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Bezpečnostný magnetický zámok skrinky 4 ks

Kód: 00018541
Akcia
Značka: ISO TRADE
15 € –34 %
zamek 7
15 € –34 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický zámok je revolučné bezpečnostné zariadenie namontované vo vnútri zásuvky alebo skrinky, vďaka čomu je pre dieťa neviditeľné! Magnetický mechanizmus účinne blokuje prístup k obsahu skrine a zároveň umožňuje jej ľahké otvorenie pomocou špeciálneho kľúča. Vďaka montážnemu uzáveru je montáž jednoduchá, bezpečná a nevyžaduje žiadne ďalšie náradie.

CHRANÍ DETI - zámok bráni deťom v otváraní dvierok zásuviek a skriniek. Ochrana nielen chráni pred priškripnutím malých prstov, ale taktiež zabraňuje deťom v prístupe k obsahu skrine (napríklad k chemikáliám, náradiu atď.)
ĽAHKÁ INŠTALÁCIA - zámok sa montuje silnou, obojstrannou lepiacou páskou. Inštalácia je jednoduchá a spočíva v odmastení povrchu skrine a nalepení prvkov ochrany. K montážnemu uzáveru stačí priložiť dva diely, odtrhnúť pásku zaisťujúcu lepidlo od blokády a nalepiť ochranu. Inštalačná krytka umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž bez ďalšieho náradia.
MAGNETICKÝ KĽÚČ - zámok je namontovaný vo vnútri, takže je pre dieťa neviditeľný. Zámok sa otvára pomocou špeciálneho magnetického kľúča, ktorý je súčasťou sady .
UNIVERZÁLNE POUŽITIE - zabezpečenie bude fungovať všade tam, kde riešime otváranie skriniek, zásuviek a posuvného systému dverí. Zámok je možné použiť ako do šatníkových skríň, tak do skríň v predsieni, skríň v izbách / kuchyni alebo v garáži.

ŠPECIFIKÁCIA

Biela farba
Materiál: plast
Rozmery zabezpečenia: 4x2,5x4 cm
Rozmery prekrytia: 4,8 x 4,6 x 4,2 cm
Hmotnosť: 1 kus: 15g
Hmotnosť v balení: 104g

ZAHRNUTÉ

4 zámky
Kľúč
Kľúčový magnet
Montážna krytka

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: