Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Cestovná hygienická pomôcka pre ženy, na cikánie v stoji

Kód: 00002418
Značka: ISO TRADE
7,90 € –38 %
8af1881e3f4ecf55057b53c7c98bd8ccdb2f2289 original
7,90 € –38 % 4,90 € 4,08 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Páni to majú oveľa jednoduchšie, možno občas začuť stesky nežnej polovice ľudstva, najmä keď dôjde k tomu, že sa treba niekde rýchlo a pritom vo všetkej slušnosti zbaviť nadbytočných tekutín. Ale dámy, nezúfajte, aj pre vás existuje jednoduché riešenie!

Už žiadne ďalšie mory a pokusy o omdlievanie z verejných záchodov alebo dokonca z núdzovej zastávky niekde pri lesíčku, keď je núdza najvyššia a všetko ide bokom. Ono „muži vpravo, ženy vľavo“ sa na moderných diaľniciach praktizovať vďaka hustej a rýchlej prevádzke a zvodidlám skutočne nedá, ale problém je už elegantne vyriešený. Pomocníček je malý, nenápadný, keď som sa na skúšku niekoľkých žien spýtal, na čo asi tá vec slúži, dočkal som sa najčastejšie odpovede typu: „to je predsa žartovný nos na párty!“

Kdeže, milé dámy, je to inak. Pomôcka je to diskrétna av kritickom momente na nezaplatenie. Je navrhnutá tak, aby zabránila spätnému prúdeniu, odstrekovaniu alebo úniku moču, možno ju použiť aj v stoji aj v tradičnom podrepe. Vďaka umývateľnému materiálu je opakovane použiteľná, vďaka malým rozmerom ju je možné mať pri sebe prakticky pri každej príležitosti.

  • Orientačne dĺžka „chobotu“ 15 cm, „vanička“ 10 x 6 cm
  • Materiál: pružný, umývateľný silikón
  • Hmotnosť: 30g
  • Farba podľa skladovej dostupnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: