Cestovná hygienická pomôcka pre ženy, pre čůrání v stoji

Kód: 103292
Novinka
1 hodnotenie
Značka: K&H
6 € –35 %
103292 3 8af1881e3f4ecf55057b53c7c98bd8ccdb2f2289 original
6 € –35 % 3,90 € 3,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovná hygienická pomôcka pre ženy, pre čůrání v stoji

Páni to majú oveľa jednoduchšie, možno občas počuť ponosy nežné polovice ľudstva, najmä keď dôjde k tomu, že je potrebné sa niekde rýchlo a pritom vo všetkej slušnosti zbaviť nadbytočných tekutín. Ale dámy, nezúfajte, aj pre vás existuje jednoduché riešenie!

Už žiadne ďalšie mory a pokusy o mdloby z verejných záchodov alebo dokonca z núdzovej zastávky niekde pri lesíčka, keď je núdza najvyššia a všetko ide bokom. Ono "muži vpravo, ženy vľavo" sa na moderných diaľniciach praktizovať vďaka hustému a rýchlemu prevádzky a svodidlům skutočne nedá, ale problém je už elegantne vyriešený. Pomocníček je malý, nenápadný, keď som sa na skúšku niekoľkých žien spýtal, k čomu asi tá vec slúži, dočkal som sa najčastejšie odpovede typu: "to je predsa žartovný nos na párty!"

Kdeže, milé dámy, je to inak. Pomôcka je to diskrétne a v kritickom momente na nezaplatenie. Je navrhnutá tak, aby zabránila spätnému prúdeniu, odstrekovaniu alebo úniku moču, možno ju použiť aj v stoji aj v tradičnom podrepe. Vďaka umývateľnému materiálu je opakovane použiteľná, vďaka malým rozmerom ju možno mať pri sebe prakticky pri každej príležitosti.

  • Orientačne dĺžka "chobota" 15 cm, "vanička" 10 x 6 cm
  • Materiál: pružný, umývateľný silikón

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o telo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: