Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Detská drevená dielňa pre kutilov

Kód: 00009421
Značka: ISO TRADE
50 € –32 % 33,90 € 28,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská drevená dielňa pre kutilov

Nádherná rozvíjajúce sa hračka, ktorú si zamiluje každý malý kutil. Drevená dielňa pre deti umožní každému dieťaťu, aby sa na okamih premenilo v kutila alebo mechanika. Kto vie, možno sa z toho vyvinie ozajstná vášeň pre kutilov? Drevená dielňa s náradím je hračka, vďaka ktorej sa dieťa môže premeniť v dospelého a napodobňovať dospelých činnosti. Dieťa sa bude cítiť ako otec, ktorý doma robí drobné opravy. Učenie napodobňovaním je najlepší spôsob, ako rozvíjať svoje zručnosti a záujem!

Vďaka workshopu sa dieťa dozvie o nástrojoch a princípoch, na ktorých funguje. Je to perfektný tip na darček nielen pre mladých nadšencov pre domácich majstrov, ale aj pre tie deti, ktoré ešte nemali príležitosť zistiť, akú veľkú radosť a spokojnosť predstavujú skrutky, matice a tiež kľúče a ďalšie vybavenie používané pri opravách a renováciách.

Drevená dielňa pre deti úžasne rozvíja predstavivosť a kreativitu a tiež učí technické a logické myslenie. Hra s drevenou dielňou s náradím má veľmi pozitívny vplyv na rozvoj manuálnych zručností dieťaťa a skvele precvičuje malé ručičky. Predajňa drevených nástrojov je pevná a odolná a navyše bezpečná pre dieťa.

Okrem tradičnej hry si dieťa môže postaviť bager, žeriav, veterný mlyn, lietadlo, robota a mnoho ďalšieho.

Malý mechanik bude schopný skrutkovať a zostavovať prvky. Ľahko sa naučia princípy spracovanie rôznych druhov materiálov a prvkov a bude si tiež vedomý toho, že pri používaní mechanických nástrojov je nutné byť opatrný.

S toľkými rôznymi doplnkami sa nudiť nedá!

Kreatívna zábava môže trvať hodiny. Je to tiež skvelý nápad na darček!

  • Vek: 3+
  • Počet prvkov: 40
  • Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 16,5 / 26 / 25cm
  • Hmotnosť setu: 1,4 kg
  • Hmotnosť s obalom: 1,73 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: