Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Doktorský kufrík 10 dielov

Kód: 00006118
Značka: ISO TRADE
40 € –50 %
doktorsky kufrik 1
40 € –50 % 19,90 € 16,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Doktorský kufrík 10 dielov

Tento kufrík zahŕňa mnoho lekárskych pomôcok, ktoré potrebuje malý doktor alebo doktorka. Obsahuje napr. Stetoskop, injekciu, mikroskop a skalpel. Skvelý darček pre Vašich najmenších.

Deti sú prirodzene zvedavé na svet a rady napodobňujú ostatní. Učí sa pozorovaním a hrou. Sada pre malého doktora je skvelá hračka, ktorá je zároveň formou učenia a určite poteší každé batoľa. Zaháňa nudu a umožní vám spoznať ľudské telo. Používa sa k hre samostatne alebo s ostatnými v skupine, čo ovplyvňuje schopnosť integrácie. Dieťa môže hrať úlohu lekára alebo pacienta.

Sada sa skladá z 10 prvkov, ktoré sú umiestnené v šikovnom, ľahkom a malom puzdre s držadlom, uzavretým dvoma hornými západkami. Kufor vpredu má plastový kryt, cez ktorý môžete vidieť obsah sady, zatiaľ čo zadná strana je zakrytá. D hanks kufor bez problému dieťa by mohlo vziať hračku do škôlky, ku kolegovi, na záhradu, na prechádzku, na výlet alebo na ďalší výlet. Kreatívne hra bude možná vďaka napodobeninám zdravotníckych pomôcok, ako sú: stetoskop, neurologické kladivo, striekačka, ORL otoskopy, teplomer, zubné zrkadielko, okuliare bez šošoviek, fľaštička s viečkom a klipom -na odznaku s miestom pre zadanie vášho mena a nalepením malé fotky.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: