Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Dvojfunkčný perlátor na vodovodnú batériu s kĺbom

Kód: 00015099
Akcia
Značka: ISO TRADE
12 € –43 %
perlator 7
12 € –43 % 6,79 € 5,66 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojfunkčný perlátor na vodovodnú batériu s kĺbom

Vysoko kvalitný perlátor – užitočný v každej domácnosti. Prevzdušňovač batérie je ekonomické a ekologické riešenie, ktoré sa oplatí implementovať do každej domácnosti. Predstavený dvojfunkčný perlátor by sa mal hodiť na väčšinu kuchynských a kúpeľňových batérií dostupných na trhu a jeho inštalácia by nemala byť pre nikoho problém. Treba dodať, že voda, ktorá prechádza cez perlátor, menej cáka a je príjemnejšia na dotyk ako voda priamo z kohútika.

ÚSPORA VODY AŽ 70 % - koncovka, ktorá je kohútikovým perlátorom, prevzdušňuje prúd vody a rozháňa ho, obmedzuje prietok vody bez toho, aby obmedzoval komfort používania kohútika, čo vám zase umožňuje výrazne ušetriť na účtoch za vodu.
EKOLÓGIA - perlátor batérie je nielen dobrou voľbou pre domáci rozpočet, ale aj pre životné prostredie. Spotrebou menej vody a produkciou menej odpadových vôd prispievame k ochrane životného prostredia a planéty.
DVA TYPY PRÚDOV- Jedná sa o veľmi praktický dvojfunkčný perlátor, čo znamená, že si môžete zvoliť prúd vody podľa aktuálnej potreby užívateľa. Na výber sú dva typy prúdov: ihlový a prevzdušňovaný.
GUĽOVÝ KĹB - Tento perlátor kohútika má praktický guľový kĺb, čo znamená, že si môžete upraviť uhol prúdu vody podľa svojich potrieb.

ŠPECIFIKÁCIA:

Materiál: kov
Farba: chróm
Veľkosť: m22
Pasuje na väčšinu batérií dostupných na trhu
Dva typy prúdov: ihlový a prevzdušňovaný
Úspora energie: zníženie spotreby vody až o 70 %
Guľový kĺb: áno
Účel: kuchynská a kúpeľňová batéria
Rozmery: 2,2/4,5/2,7 cm
Hmotnosť sady: 0,030 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: