Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Dvojramenný popruh ku krovinorezu čiernooranžový

Kód: 00018529
Značka: MALATEC
12 € –18 %
popruh 6
12 € –18 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojramenný popruh ku krovinorezu čiernooranžový

Práca s krovinorezom je pomerne náročná profesia, preto je nanajvýš žiaduce využitie všemožných zariadení, ktoré ju môžu zlepšiť a urýchliť. Popruh pre vyžínač je základným vybavením, ktoré by sa malo používať, aby kosenie nespôsobovalo nadmernú námahu a únavu . Umožní tiež dodržiavať nevyhnutné bezpečnostné pravidlá, ktorých dodržiavanie je nevyhnutné pri práci s mechanickými zariadeniami.

HLADKÉ NASTAVENIE - postroj má sadu pásov umožňujúci presné nastavenie, ktoré stabilizuje pripojenú kosačku a zaručuje pohodlnú prevádzku bez pocitu únavy.
STABILNÉ ZAMYKANIE - pracka na prednej strane sa rýchlo zapína, takže úväzok rýchlo a ľahko oblečiete; pracku je možné odopnúť aj jednou rukou, aby ste ju mohli stiahnuť.
KRYT BOKY - sada má plastovú profilovanú ochranu bokov, ktorá oddeľuje kovovú karabínu od užívateľa, takže ani pri intenzívnej a dlhotrvajúcej práci necítite nepohodlie.
MÄKKÝ KRYT RAMIEN - pásy, ktoré prenášajú väčšinu hmotnosti na trup, majú špeciálne poťahy, ktorých polohu je možné ľubovoľne nastaviť tak, aby užívateľovi poskytovali maximálnu ochranu.

ŠPECIFIKÁCIA

Farba: čierna/oranžová
Materiál: PP / polyester / huba / kov
Maximálna dĺžka popruhu: 120 cm
Rozmery plášťa (výška / šírka): 25x8cm
Celková dĺžka (nastavenie): 50-85cm
Hmotnosť: 322g
Hmotnosť s obalom: 331 g

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: