Futbalová bránka 2v1

Kód: 00006729
Značka: ISO TRADE
30 € –47 %
branka5
30 € –47 % 15,90 € 13,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Futbalová bránka 2v1

Predstavujeme fantastickú sadu futbalových bránok 2v1. Sada sa skladá z dvoch gólov pre malé futbalistov. Lopta s pumpičkou je zadarmo!

Môžete mať buď 2 menšie bránky alebo ich zložiť do jednej veľkej.

Je vaše dieťa mladý futbalový fanúšik alebo si len rád hrá s loptou? Sada futbalových bránok je dokonalým darčekom pre deti a perfektným návrhom pre aktívne trávenie času. Brány sú vhodné ako pre vonkajšie použitie, napríklad na záhradu alebo na pláž, tak i doma. Podporujú hru, mobilizujú deti k športu a rozvíjajú pohyblivosť a obratnosť malého športovca. Sada obsahuje dva góly, ktoré vám umožní hrať skutočný zápas na ihrisku a cítiť sa ako profesionálny futbalista. Futbalové emócie uchváti každého!

Detské brány sa vyznačujú bezpečnou a ľahkou konštrukciou, ktorá uľahčuje prenášanie - hru môžete rýchlo a bez námahy preniesť z domu na dvor. Sieťovina je odolná. Bránky sa ľahko skladajú a rozoberajú, takže je možné zložiť a schovať, keď je deti nepoužívajú, alebo ich vytiahnuť a rozložiť, keď chcú zažiť futbalové emócie. Sada bude určite slúžiť deťom dlho a poskytne veľa zábavy.

  • Vek: 3+
  • Rozmery veľké bránky (šírka / výška / dĺžka): 90/60 / 47cm
  • Rozmery malého gólu (šírka / výška / dĺžka): 48/33 / 28,5 cm
  • Hmotnosť: ~ 695 g
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: