Hygienická ochranná rúška na ústa - 50ks

Kód: 3104
Výpredaj
5 hodnotení
Značka: K&H
10 € –81 %
ca38dd902691b86e48bd130c3512fcf5a53ebc42 original
10 € –81 % 1,90 € 1,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranná rúška s gumičkou 3 vrstvová - 50 ks

TENTO PRODUKT MÁME SKLADOM !!!

Ochranná rúška na gumičku pre ochranu proti vírusovej infekcii a baktériám. Vysoká antibakteriálne filtračné účinnosť, hypoalergénne trojvrstvová konštrukcia, mäkká nedráždivá vodu odpudzujúca netkanej textílie. Bez sklených vlákien a latexu.

  • Výborne priľne k tvári
  • Opatrená flexibilnými gumičkami
  • Ochrana pre užívateľov a okolie pred kvapôčkovou infekciou
  • Vysoký komfort pri nosení
  • Účinnosť bakteriálnej filtrácie BFE 99%

Použitie:

Rúšku nasadíte správne tak, že nájdete na hornej časti kovový alebo vystužený pásik. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a palcom utesníte okolo koreňa nosa. Gumičky / povrázky na ľavej a pravej strane rúška umiestnite za uši. V prípade, že potrebujete upraviť dĺžku gumičiek, skráťte je uzlíkom. Uistite sa, že rúška zahaľuje váš nos, ústa a bradu.

Po nasadení rúška a pri jej používaní sa jej nedotýkajte sahejte len na upevňovacie gumičky / povrázky.

Pri odnímanie rúška sa opäť nedotýkajte prednej časti rúška, ktorá môže byť kontaminovaná. Nepotrebnú rúšku vyhoďte do uzavretého koša na odpadky, Ruky si umyte alkoholom, dezinfekčným mydlom alebo gélom a vodou.Pokud máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechajte pôsobiť. Umývanie rúk by malo nasledovať aj po náhodnom dotyku prednej časti rúška pri jej používaní. Ak vaše rúška zvlhne, nahraďte ju novou a suchú. Majte na pamäti, že Zvlhnutá rúška znižuje svoju účinnosť.

Samotná rúška nie je jedinou ochrannou ak súčasne nebudete používať a dodržiavať ostatné odporúčania pre ochranu vášho zdravia. Spolu s rúškom sa odporúča chrániť oči, ruky a dodržiavať ostatné hygienické opatrenia a zvyšovanie imunity organizmu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: