Doprava nad 80EUR ZADARMO!

ISO Záhradná zmršťovacia hadica 5-15m + pištoľ + príslušenstvo

Kód: 00014085
Značka: ISO TRADE
40 € –30 % 27,90 € 23,25 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

ISO Záhradná zmršťovacia hadica 5-15m + pištoľ + príslušenstvo

Prezentovaná záhradná hadica je bezpochyby jedným z najpraktickejších nástrojov, ktoré sa v sezóne používajú ako na domácej záhrade, tak na pozemku. Skvele sa hodí na zalievanie každej záhrady – jej dĺžka je 5 metrov a po naplnení vodou sa natiahne až na 15 metrov. Toto príslušenstvo dobre poslúži aj na splachovanie ciest a na rôzne druhy domácich prác, vrátane upratovania.

  • PRE ZAPAĽOVANIE ZÁHRADY - záhradná hadica nesmie chýbať na žiadnej domácej záhrade a pozemku. Perfektný pre zalievanie záhrady - jeho dĺžka je 5 metrov, po naplnení vodou sa môže predĺžiť až na 15 metrov.
  • ODOLNÁ - záhradná hadica je vyrobená z odolného materiálu (rúrka z latexového materiálu, čistá medená spojka), vďaka čomu je odolná voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov (vrátane UV žiarenia) a bude slúžiť dlhú dobu.
  • MÁ PLASTOVÚ VODNÚ PIŠTOĽ - záhradná zavlažovacia hadica je navyše vybavená plastovou vodnou pištoľou, ktorá je určená na reguláciu prúdu vody, vďaka čomu bude možné prúd prispôsobiť aktuálne zalievanej rastline.
  • V SÚČASTI SKLADOVACIA TAŠKA - v sade so záhradnou hadicou je aj taška na uskladnenie celej zostavy, ktorá po zložení nezaberie veľa miesta a bez problémov sa zmestí do záhradného altánku alebo do technickej miestnosti pri dome.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Dĺžka hadice: 5m a 15m v natiahnutom stave
  • Materiál rúrky: latex
  • Materiál konektora: meď
  • Materiál zbrane: plast
  • Rozmery pištole: 20/11/6cm
  • Hmotnosť súpravy: 1,167 kg
Zahradní hadice natahovací 5-15 m + konektory na pistole Hmotnost produktu s jednotkovým balením 1,167 kg

ODOLNÉ A SPOĽAHLIVÉ
Pevná záhradná hadica je vyrobená z odolného materiálu - rúrka je vyrobená z latexového materiálu, zatiaľ čo spojka je vyrobená z čistej medi, vďaka čomu je odolná voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov, vr. na UV žiarenie, ktoré vám bude slúžiť dlhú dobu.

HADICA DO ZÁHRADY - MÁ PLASTOVÚ VODNÚ PIŠTOĽ
Záhradná zavlažovacia hadica je vybavená plastovou vodnou pištoľou, ktorá výrazne uľahčuje zalievanie rastlín na vašej domácej záhrade alebo pozemku. Je určený na reguláciu intenzity prúdu vody, vďaka čomu je možné prispôsobiť prúd aktuálne zalievanej rastline.

Zahradní hadice natahovací 5-15m + armatury na pistole Značka Jiné

VRÁTANE SKLADOVACIE TAŠKY
Sada so záhradnou hadicou obsahuje aj špeciálnu tašku na uloženie záhradnej hadice, ktorá nezaberie veľa miesta a bez problémov sa zmestí do záhradného altánku alebo do technickej miestnosti pri dome. Vďaka tomuto spôsobu uloženia záhradnej hadice na zalievanie bude možné ju používať dlhodobo (nepoškodí sa).

NA VÝBER 8 RÔZNYCH VODNÝCH TRYSIEK
Hadicu využijete nielen na záhradu, ale aj na umývanie auta, opláchnutie príjazdovej cesty, umytie koberca alebo kúpanie psa.

Prodlužovací zahradní hadice 5-15m + konektory na pistole Katalogové číslo výrobce 14085
 
 
HADICA NA ZAPAĽOVANIE ZÁHRADY NEZBYTNÁ NA ZÁHRADE
Obdobie jari a leta je obdobím, kedy by sa o našu záhradu malo predovšetkým starať. Rastliny v ňom rastúce je veľmi dôležité systematicky zalievať. Záhradná hadica na zalievanie je produkt, ktorý sa určite bude hodiť na každej záhrade a priložená plastová pištoľ uľahčí zalievanie rastlín a poslúži pri upratovaní rôznych častí záhrady, napríklad ciest.
 
Prodlužovací zahradní hadice 5-15m + konektory na pistole Katalogové číslo výrobce 14085
Zahradní hadice natahovací 5-15 m + konektory na pistole Hmotnost produktu s jednotkovým balením 1,167 kg
 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: