Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Obrovská závodná autodráha 4,8 m + 2 autá

Kód: 00011486
Značka: ISO TRADE
70 € –43 %
autodraha
70 € –43 % 39,90 € 33,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Obrovská závodná dráha 4,8 m + 2 autá

Veľká svietiaca závodná dráha s dráhou pre 2 autá je hračkou snov pre každé dieťa fascinované motorizáciou. Umožňuje zaujímavo tráviť čas najmä za nepriaznivého počasia.

Produkt je nielen zábavný, ale má aj vplyv na intelektuálny rozvoj. Pozitívne rozvíja motoriku dieťaťa a napomáha rozvoju koordinácie ruka-oko. Podnecuje fantáziu a dokonale rozvíja manuálne schopnosti. Hrou v skupine si dieťa precvičuje medziľudské schopnosti, posilňuje komunikačné schopnosti a zlepšuje integračné a sociálne procesy.

Kúzelná dráha je skvelý tip na darček pre mnoho príležitostí, ktorý vykúzli úsmev na mnohých tvárach!

TAK 293 PRVKOV - sada obsahuje 240 prvkov dráhy, je k dispozícii v 4 farbách: žltá, oranžová, zelená a modrá; 3 mosty; 2 autá, červená a modrá; benzínka; Štart; znamenie; lucerny, tunely a stromy . Autá sú poháňané batériami, vďaka ktorým sa po trati pohybujú vysokou rýchlosťou a ich záber je dostatočne silný na to, aby nevyletel z trate! Kočíky majú tiež červené a modré blikajúce svetlá.
FLEXIBILNÉ - diely dráhy sú flexibilné, je možné ich ľubovoľne usporiadať - možnosti sú nekonečné, rozloženie dráhy a smer jazdy je možné meniť aj za jazdy! Súprava obsahuje 3 mosty, takže dieťa môže stavať aj kopce alebo tunely. Dráha je zastrihnutá, takže sa ľahko skladá a konfiguruje, dieťa si môže usporiadať jednu dlhú alebo niekoľko menších, napríklad slučiek.
SPOJUJE GENERÁCIA - svietiaca autodráha bezpochyby patrí medzi tie hračky, s ktorými sa bude rado hrať nielen dieťa, ale aj celá jeho rodina. Spoločne strávený čas sa určite oplatí.
STARAJTE SA O VÝVOJ SVOJHO DIEŤAŤA - dráha má veľký vplyv na intelektuálny vývoj dieťaťa, pozitívne rozvíja jeho motoriku, pomáha pri rozvoji koordinácie ruka-oko. Stavba dráhy podnecuje jeho fantáziu a dokonale rozvíja manuálne schopnosti.

ŠPECIFIKÁCIA

materiál: plast;
celkový počet prvkov: 293;
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 120/150 / 15cm;
hmotnosť: 1,4 kg;
hmotnosť v balení: 1,9 kg.

ZAHRNUTÉ

240 koľajových prvkov
8 kusov tvrdej dráhy
2 autá
benzínka
3 znaky
3 lucerny
4 palmy
2 horské tunely
Štart
priesečník
28 mostných prvkov

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: