Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Odpudzovač komárov a iného hmyzu do zásuvky PRO

Kód: 15815
Značka: VERK
25 € –60 %
eng pl Repeller for mice rats rodents insects mosquitoes 2338 1 3
25 € –60 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzovač komárov a iného hmyzu do zásuvky PRO

Otravné hlodavce, ako sú myši či potkany, alebo muchy, mole, komáre a ďalší nepríjemný škodcami napádajú naše domovy, usadí sa v stenách, v kuchyni, kúpeľni. Nadšene si pochutnávajú na našom jedle a ohrozujú našu rodinu. Chemikálie sú drahé a nebezpečné, okrem toho môžu byť škodlivé pre našich blízkych! Ale toto dnes končí!

  • Jediným zásahom odstráni myši, potkany, muchy, komáre, či mole
  • Poskytuje pokrytie až 300 m2
  • Najjednoduchšie a najefektívnejšie riešenie proti škodcom
  • Funguje bez hluku a bez zápachu
  • Vydáva neškodné elektromagnetické signály
  • Zabudované praktické nočné svetlo
  • Zabudnite na škodlivé pesticídy či spreje a nechutné pasce na myši!

Odstráňte jediným ťahom komáre, muchy, mravce, myši, potkany, pavúky a iný otravný hmyz! Konečne je tu účinná pomoc! Tvorcovia pôvodného Pest Reject vám predstavujú vylepšenú a ešte účinnejšie verziu než jeho predchodca, ktorý zlikviduje naozaj všetok škodlivý hmyz a hlodavce. Poskytuje pokrytie na rozlohu až 300 m2, čiže sa nemusíte obávať, že časť vášho domu nebude chránená. Konečne si môžete vydýchnuť a pokojne spať, Pest Reject Pre vás ochráni!

Pokryje až 300 m2!

Nový Pest Reject Pre bol vyvinutý pomocou najnovších technológií a pokrýva plochu až 300 m2. Pracuje bez batérií, čiže ho stačí zastrčiť do elektrickej siete a hneď funguje, 24 hodín, 365 dní v roku! Môžete si byť istí, že akonáhle prístroj zapnete, škodcovia sa okamžite dajú na útek! Veľkým plusom je že nemusíte upratovať zlikvidovaný hmyz alebo myši. To je totiž skutočne nechutné!

Riešenie bez použitia chémie!

Pest Reject Pre stačí zapojiť do elektrickej zásuvky a hneď začne fungovať. Vytvorí elektromagnetické impulzy, ktoré prechádzajú elektrickým systémom. Myši, muchy, komáre a iní škodcovia okamžite opustia váš domov. Už nemusíte viac používať zdraviu škodlivú chémiu, zapáchajúci spreje a nechutné pasce na myši, z ktorých potom treba odstrániť zlikvidované škodcu. Pest Reject Pre vyrieši tento PROBLÉM za vás. Navyše je to riešenie šetrné k životnému prostrediu

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana proti hmyzu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: