Pracie gule zelená

Kód: MJ2430
Neohodnotené
Značka: EBT
6 € –35 %
c2ae50e761d3373dad7150896a92296b36a9d0bc original
6 € –35 % 3,90 € 3,25 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Pracie gule zelená

Neobsahuje škodlivé látky, ktoré sa nachádzajú v pracích práškoch a zmäkčovacích prostriedkoch. Je antialergická a priaznivá pre životné prostredie. Jej účinkovanie je založené na modernom využitie prírodných chemických reakcií a fyzikálnych javov, ktoré účinne z tkanín odstraňujú špinu.

Jednoduché použitie. Guľu stačí vložiť do bubna práčky spolu s bielizňou a zvoliť príslušný program. Guľa je gumová, počas prania sa guľa nepoškodí a nepoškodí ani práčku. Vhodné pre všetky druhy tkanín. Pracie gule "MAGIC" má tiež bieliace vlastnosti, je antibakteriálny a chráni pred plesňou. Jedna guľa stačí na 1500 pracích cyklov.

Návod na použitie: Vložte guľu do bubna práčky spolu s odevmi. V prípade náplne cez 4,5 kg použite 2 GULE. Odporúčaný čas prania je minimálne 45 min, u silnejšie zašpineného prádla 90 min. Odporúčaná teplota 40 - 60 stupňov. V prípade použitia v starej práčke najprv nechajte prebehnúť 2-3 pracie cykly so samotnou guľami bez bielizne, aby sa pračka vyčistila od nánosu usadenín. Aby sa zachovala účinnosť gule, tak po ukončení prania guľu vyberte z práčky a položte ju na suché miesto.

OBSAH BALENIA

1x prác gule

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce čističe, pomôcky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: