Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore

Kód: 15285
Neohodnotené
Značka: VERK
25 € –52 %
cisteni pleti 2
25 € –52 % 11,90 € 9,92 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore

Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore dokonale čistí pleť, odstraňuje póry a čierne bodky. Unikátny masážne zariadenie pomôže udržiavať čistú, zdravú a žiariace pokožku bez nedokonalostí.

Vďaka dokonalému prístroju Power Perfect Pore bude Vaša pokožka tváre dokonale hladká a čistá.

Zariadenie sa najlepšie používa po teplom kúpeli alebo sprche, kedy je pokožka a póry otvorené kvôli teplu a vlhkosti. Po terapii pomocou masážne hlavice uvoľnite pokožku, čím ju budete stimulovať k tomu, aby vytvorila nové bunky. Tento proces spomaľuje aj efekt starnutia.

Masážny prístroj tiež využíva silné odsávanie na odstránenie nečistôt z hornej vrstvy pokožky a pórov, aby sa osoba používajúca toto zariadenie vyhla akné, pupienkom a čiernym bodkám.

Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore má 4 vymeniteľné hlavice:

  • Exfoliačný štetec - Túto hlavicu použite najprv na čistenie pokožky, šupinaté epidermis, odumreté vrstvy pokožky, ktorá je veľmi nevzhľadná a pokrýva krásnu a zdravú pokožku - účinok je rovnaký ako po externé čistiace maske, vďaka ktorej získate dokonalý prístup k pórom pokožky.
  • Čistiaca huba - Vďaka tejto hlavicu odstránite z už očistenej pokožky všetky baktérie, toxíny a nečistoty a jemne ju masírujete, čo ju uvoľní a "otvorí" - to je perfektný základ pre penetráciu (hlboké) čistenie.
  • Odsávacie hlavice - dokonale navrhnutá hlavica v tvare pohárika, vďaka ktorej odstránite nečistoty z vnútra pórov (bez stláčanie, mazanie a akýchkoľvek invazívnych techník, po ktorých pokožka potrebuje veľa času na návrat do dobrého stavu). Toto ošetrenie Vám umožní odstrániť a zabrániť tvorbe čiernych bodiek, pupienkov a všetkých typov podráždenie.
  • Masážne hlavice - Používa sa na jemnú masáž tváre, vďaka ktorej pokožka relaxuje a vracia sa do perfektnej formy rýchlejšie po predchádzajúcich ošetreniach.

Vlastnosti - Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore:

  • Obsahuje rozprašovač vody - je umiestnený nad hlavicou, môže byť naplnený vodou alebo tónovacími prípravkami - mal by sa používať, ak si myslíte, že pokožka počas ošetrenia vyschla
  • Má tlačidlo zapnutia / vypnutia
  • Napájanie: 2 x AA batérie (nie je súčasťou)
  • Rozmery masážneho prístroja: 5 cm x 4,5 cm x 5 cm;
  • Rozmery stojanu: 14,5 cm x 8 cm x 4,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o telo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: