Sada 30 nástavcov na elektrickú brúsku

Kód: 00006229
Neohodnotené
Značka: ISO TRADE
15 € –47 %
nastavce5
15 € –47 % 7,90 € 6,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada 30 nástavcov na elektrickú brúsku

Nadstavce, s ktorými vykúzlite krásne umelé nechty, ale využijete ich aj v dielni na kutění.

DIAMANTOVÝ NÁTER - Každý z 30 brúsnych bodov má diamantový povlak, ktorého výsledkom je odolný a dlhodobý povlak. Sada umožňuje efektívnu prácu na mnohých druhoch materiálov.

VEĽKÁ OBLASŤ APLIKÁCIE - Rôzne tvary a dĺžky vám umožní zvládnuť širokú škálu aplikácií. Sada je vhodná pre vŕtanie, frézovanie a gravírovanie rôznych materiálov.

ŠPECIFIKÁCIA - Sada rozmerov (D / Š / V) 14,5 x 5,8 x 2 cm; hmotnosť sady 85g.

UNIVERZÁLNY - Nástavce sú vhodné pre väčšinu multifunkčných sústružníckych nástrojov, môžete ich použiť bez ohľadu na ich výkon, počet otáčok alebo smer otáčania.

Triedenie a VIDITEĽNÉ - 30 prvkov je uložené v praktickej krabici s príslušnými vybraniami, cez okno po celej veľkosti máte všetko na dohľad.

ŠPECIFIKÁCIA

Rozmery nástavca (dĺžka): cca. 45 mm
Hmotnosť sady: 85 g

OBSAH BALENIA

  • Sada 30 nástavcov na elektrickú brúsku

Použitie špeciálnych nástrojov umožňuje presné spracovanie materiálu. S našou sadou máte presne tam, kde chcete vŕtať, frézovať alebo gravírovať. Všetky nástavce sú potiahnuté diamantom, čo ich robí extrémne odolnými a odolnými pre správne použitie. S našou sadou môžete presne a spoľahlivo upravovať rôzne materiály.

Každé z 30 nástavcov má iný tvar špičky, vďaka čomu je flexibilný a univerzálne použiteľný. To vám umožní efektívne gravírovať, frézovať alebo vŕtať aj tie najmenšie prvky. Nástavce sú vhodné pre väčšinu multifunkčných sústružníckych nástrojov, môžete ich použiť bez ohľadu na ich výkon, počet otáčok alebo smer otáčania. Nástavca môžete ľahko zasunúť do skľučovadla alebo rýchloupínacieho mechanizmu na jednotke. Tým je zaistené správne spracovanie a predchádza sa nekontrolovanému poškodeniu povrchu.

Naše nástavce sú v praktickej plastovej krabičke s priehľadným vekom, jednotlivé prvky sú zasunuté do príslušných priložených vybrania. To umožňuje jednoduché a bezpečné ukladanie a zároveň poskytuje rýchly prístup, pokiaľ to nástroje vyžadujú. Kompletná sada je vhodná pre drobné opravy doma v garáži alebo dielni, ale je vhodná aj pre profesionálne použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsky, pilníky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: