Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Sada krbového náčinia kovové Kaminer 5ks

Kód: 00004165
Akcia
Značka: ISO TRADE
100 € –48 %
sada ke krbu 7
100 € –48 % 51,90 € 43,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada krbového náčinia kovové Kaminer 5ks

Rýchla a efektívna prevádzka krbu alebo inej pece nie je len komfortom kúrenia, ale aj menšou námahou, ale aj bezpečnosťou a poriadkom. Použitie náčinia prispôsobeného pre tento typ úloh vám umožní ľahko sa vysporiadať s prípravou krbu použitia, jeho čistením alebo priebežnou údržbou.

Sada krbového príslušenstva obsahuje všetky základné prvky užitočné pri prevádzke rôznych typov krbov. Dobre poslúži pri použití krbu, ale aj grilu.

Jednotlivé prvky sady je možné zavesiť na špeciálny držiak umiestnený na stojane, ktorý umožňuje ľahký prístup ku každému z nich, a chráni podlahu pred znečistením.
Každý kus je vyrobený zo šedej ocele, čo mu dodáva klasický, surový vzhľad a tiež nie sú príliš vidieť nečistoty (popol, prach) alebo zmene farby spôsobené používaním pri vysokých teplotách.
Prvky majú šikovné madlá z hladkého kovu, čo umožňuje ich jednoduché a efektívne použitie; úchyty slúžia tiež na bezpečné pripevnenie k vešiaku na stojane; stojan je dobre vyvážený a má špeciálnu rukoväť, ktorá uľahčuje jeho pohyb.

ŠPECIFIKÁCIA

Rozmery zostavy (šírka / výška): 22 / 66 cm
Dĺžka rukoväte: 10 cm
Dĺžka pokru s rukoväťou: 57 cm
Dĺžka lopatky s rukoväťou: 55 cm
Dĺžka kefy s rukoväťou: 53 cm
Hmotnosť súpravy: 3,1 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky ku krbom
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: