Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Selfie tyč / monopod / statív 3v1

Kód: 00008689
Akcia
Značka: ISO TRADE
9,90 € –20 %
stojan 5
9,90 € –20 % 7,90 € 6,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Selfie tyč / monopod / statív 3v1

Súprava obsahuje monopod, ktorý je možné rozložiť na statív (ako statív) a diaľkový ovládač. Zmena režimov je jednoduchá a vyžaduje len niekoľko pohybov. Stiahnite rukoväť diaľkového ovládania, rozložte nohy a zaistite hlavu.

Statív umožňuje fotografovať z vyššej a dlhšej perspektívy. Nastavenie uhla náklonu v rozsahu 280 stupňov vám umožní získať ten najlepší rám. Funguje prakticky s akýmkoľvek telefónom so systémom Android alebo iOS.

Monopod poslúži každému človeku, ktorý chce urobiť jedinečnú a neopakovateľnú fotografiu. Stačí rozložiť nohy a z monopodu sa stane aj statív. Gadget bude skvelým riešením pre cestovateľov, ktorí chcú zachytiť novo objavené miesta, zdolané vrcholy, ale nielen - monopod sa bude hodiť aj pri rodinných stretnutiach, s priateľmi apod. Súčasťou sady je aj diaľkové ovládanie, ktoré si môžete vziať s vami a do 10- 15 metrov obrázok. Po vytvorení snímky je možné diaľkové ovládanie vrátiť späť do držiaka na monopode.

 • 3v1 - sada obsahuje monopod, ktorý možno rozložiť na statív (ako statív) a diaľkový ovládač. Zmena režimov je jednoduchá a vyžaduje len niekoľko pohybov. Stiahnite rukoväť diaľkového ovládania, rozložte nohy a zaistite hlavu. Nastavenie uhla náklonu v rozsahu 280 stupňov vám umožní získať ten najlepší rám. Monopod sa vysunie až na 65 cm.
 • VEĽKÝ ROZSAH - po rozložení monopodu na statív môžeme urobiť fotografiu do 10-15m! Gadget bude skvelým riešením pre cestovateľov, ktorí chcú zachytiť novo objavené miesta, zdolané vrcholy, ale nielen - monopod poslúži aj pri rodinných stretnutiach, s priateľmi a pod. Stačí ho položiť na rovnú plochu, vziať diaľkové ovládanie a užite si jedinečnú fotku! Diaľkový ovládač má rukoväť, ktorá umožňuje jeho prenášanie napríklad na vodítku.
 • BLUETOOTH CONNECTIVITY - spárovanie diaľkového ovládača so smartfónom prebieha cez Bluetooth, nie sú potrebné žiadne ďalšie aplikácie. Funguje na Androide aj iOS. Všetko, čo musíte urobiť, je zmeniť polohu na diaľkovom ovládači na ON, zapnúť Bluetooth na telefóne a nájsť zariadenie - vykonať spárovanie. Po pripojení k telefónu môžeme fotiť.
 • VŠESTRANNÉ POUŽITIE - produkt je možné použiť nielen pre fotografie, ale aj ideálne pre vlogging! Stlačenie tlačidla na diaľkovom ovládači funguje ako spúšť, umožňuje vytvorenie fotografie a spustenie natáčania videa – pre ukončenie nahrávania musíte tiež stlačiť rovnaké tlačidlo. Funkcia statívu bude užitočná aj pri videohovoroch. Ľahký a kompaktný dizajn vám umožní vziať si ho na výlet, nosiť v batohu alebo uložiť v aute – tak, aby bol vždy po ruke.

ŠPECIFIKÁCIA

 • čierna farba
 • dosah diaľkového ovládania: 10-15 m
 • materiál: plast + oceľ
 • šírka otvoru: 53-90 mm
 • napájanie diaľkového ovládača: CR 2032 (súčasťou balenia)
 • rozmery monopodu v zloženom stave (dĺžka / šírka): 20/4 cm
 • rozmery diaľkového ovládača (šírka / výška): 5,5 / 3,5 cm
 • maximálna dĺžka v rozloženom stave: 65 cm
 • hmotnosť súpravy: 0,13 kg
MONOPOD NA FOTOGRAFIE SELFIE TYČ STATIV 3V1 EAN 5902802911414

1. TELESKOPICKÁ PALIKA
2. STOJAN 
3. DIAĽKOVÉ BLUETOOTH
4. NASTAVENIE UHLU NÁKLONU

 

MONOPOD NA FOTKY SELFIE TYČ STATIV STATIV 3v1 Černá barva
 
1. VYBERTE TELESKOPICKÚ TYČ

2. ROZLOŽTE ŠTATÍV

3. OTOČÍME ZAISTENIE

4. HOTOVO!

Dodatočné parametre

Kategória: Mobilné príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: