Silikónové formičky na varenie vajec Eggies - 6ks

Kód: 82569
Novinka
Neohodnotené
Značka: K&H
12 € –43 %
102827 6 1 7pcs for elmahjoub jaouhar eggies egg cooking hard boil egg tools mold mould without shells with
12 € –43 % 6,90 € 5,75 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónové formičky na varenie vajec Eggies - 6ks

Rýchla príprava chutných jedál. Pripravte si chutí varená, či plnená vajíčka bez lúpanie a s možnosťou dochutenie už pred varením.

  • Jednoduché použitie a čistenie
  • Rýchla a praktická príprava jedla
  • 6 ks nádobiek na varenie vajíčok
  • Oddeľovač žĺtka

Je to tak jednoduché - stačí rozbiť vajíčko, vyliať ho do nádobky, uvariť na sporáku, potom už len pootočiť uzáver a je to. Prekvapte návštevu dokonale uvarenými vajíčkami. Jednoduché použitie, ktoré zvládne naozaj každý. Nádobky uvarí svoje vajíčka rovnako ako keby boli v škrupine a ich nepriľnavý vnútro sa postará o to, aby sa hotové uvarené vajíčko posunulo mierne doprava. Keďže špeciálny dizajn nádobky varí vajíčko na dne, odteraz sa Vám bude uvarené vajíčko oveľa ľahšie upravovať aj po estetickej stránke.

Vychutnajte si fantastická vajíčka, bez toho aby ste museli lúpať škrupinu. Pripravte si vajíčkovej šaláty, obložené misy alebo si jednoducho nakrájajte vajíčko na tanier. Lúpať vajíčka tradičným spôsobom môže byť niekedy poriadne otravné a výsledok vôbec nevyzerá dobre. Ale ak použijete nádobky na varenie vajíčok, budete to mať hotové za niekoľko sekúnd. A pretože v nich varíte vajíčka bez škrupiny, môžete ich už počas varenia dochutiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Formy na varenie, pečenie
Záruka: 2 roky