Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Silný držiak na bicykel pre telefón Trizand U18313

Kód: 00018313
Značka: TRIZAND
15 € –21 %
drzak
15 € –21 % 11,90 € 9,92 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Silný držiak na bicykel pre telefón Trizand U18313

Držiak na riadidlá bicykla vám umožní voľne používať váš chytrý telefón počas výletu a počas tréningu. Je určený na montáž telefónov, navigácií alebo MP3 prehrávačov o šírke 54 - 100 mm. Rukoväť je vyrobená z hliníka a je nasadená na riadidlá s priemerom 22,2-31,8mm. Navyše má nastaviteľné rameno a otočnú rukoväť, ktorá umožňuje lepšie uchytenie na bicykel. Držiak podopiera telefón zospodu a po stranách, pričom gumička celý telefón stabilizuje.

PRÍDAVNÁ GUMIČKA - vyrobená z kvalitného silikónu, flexibilná a mäkká guma chráni telefón pred pádom a otrasmi. Je bezpečný, nikdy nepoškriabe ani nepoškodí váš smartfón. Navyše nevybledne a je bez zápachu.
PROTISKLUZOVÉ OCHRANNÉ ZARIADENIE SÚČASTÍ - sada obsahuje sadu protišmykových červených prekryvov, takže každá hrana je dobre chránená. Prekryvy tlmia telefón – to je veľmi dôležité, najmä ak ideme po nerovnom povrchu; ochráni telefón a nevystaví ho poškriabaniu.
NASTAVOVACÍ GOMBÍK - rozstup sa nastavuje pomocou gombíka na strane madla, je to jeden z bezpečnejších spôsobov uchytenia telefónu. Utiahneme ho na vhodnú šírku, vyhovujúcu nášmu telefónu a nemusíme sa báť, že nám pri prehliadke vypadne.
UNIVERZÁLNY - držiak je určený pre telefóny so šírkou 54-100mm bez ohľadu na značku - je kompatibilný s akýmkoľvek telefónom v danom rozsahu. Vzhľadom k tomu, že vieme inštalovať nielen horizontálne, ale aj vertikálne, môžeme využiť aj navigáciu! Je možné ho tiež namontovať priamo na predstavec / predstavec pred riadidla. Použitie držiaka je pre telefón veľmi prínosné, telefón má dostatočné odvetrávanie a je kedykoľvek na dosah.

ŠPECIFIKÁCIA

čierna farba
materiál: hliník
určené pre telefóny od 54 mm do 100 mm
priemer riadidiel: 22,2-31,8 mm
šírka ramien rukoväte: od 5,4 cm do 10 cm
rozmery gumy: 11,5 x 6 cm
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 5,4-10 / 10/9 cm
hmotnosť súpravy: 0,14 kg
hmotnosť s obalom: 0,15 kg

ZAHRNUTÉ

rukoväť
namontovať na riadidlá
2 červené protišmykové telefónne podložky
4 červené protišmykové podložky na rukoväti
1 červený stabilizačný skrutkovací uzáver
skrutka pre montáž na riadidlá
skrutka, ktorá spája rukoväť s držiakom
ochranná gumička
imbus

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: