Solárna lampa s pohybovým a súmrakovým senzorom 32LED

Kód: 00008697
Akcia
Značka: ISO TRADE
20 € –42 %
lampa7
20 € –42 % 11,59 € 9,66 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárna lampa s pohybovým a súmrakovým senzorom 32LED

Solárna lampa vám zaistí správne osvetlenie. Bude fungovať na akomkoľvek mieste, kde je po západe slnka výrazne obmedzená viditeľnosť. Použitie solárnej lampy poskytuje správne množstvo svetla pred vstupom do domu, garáže, pivnice, ale aj na balkón, terasu, záhradu alebo dvor. Lampa je vybavená pohybovým PIR senzorom, ktorý automaticky zapína osvetlenie. Pohybový senzor, ktorý zapne osvetlenie, keď je detekovaná aktivita v prevádzkovom dosahu detektora. Senzor súmraku naopak reaguje na zmeny osvetlenia av prípade nedostatočného osvetlenia lampu aktivuje.

Zariadenie je napájané vnútornou batériou, ktorá sa dobíja cez solárny panel. Vďaka tomu je po inštalácii zariadenie úplne bezúdržbové, bezdrôtové a teda pohodlné pri každodennom používaní. Lampa má vypínač ON/OFF, ktorý umožňuje jej úplné vypnutie.

Jednoduchú montáž zaručujú priložené montážne kolíky. Umožňujú rýchly a jednoduchý spôsob trvalého pripevnenia lampy na akýkoľvek typ podkladu, ako na betón, tak na drevo. Cieľovým miestom môže byť múr, trám alebo plot. Lampa je vodotesná, bezpečná a výkonná. Je určený na vonkajšie použitie a na efektívne nabíjanie batérie, ktorá ho napája, musí byť cez deň vystavený slnečnému žiareniu. Lampa má až 32 LED diód, 24 na prednom paneli a 4 na oboch stranách, vďaka čomu je svetlo veľmi jasné a silné, čo poskytuje vynikajúcu viditeľnosť a má pozitívny vplyv na komfort používania. Bočné LED diódy vám umožnia osvetliť väčšiu plochu plochy.

Ďalšou výhodou je pomerne veľký rozmer panelu, ktorý zase ovplyvňuje rýchlosť načítania. Zariadenie je vyrobené z čierneho odolného materiálu, ktorý zaručuje odolnosť a zaisťuje dlhé používanie.

Čierna solárna lampa so solárnym panelom so širokým spektrom použitia ušetrí energiu a tým ochráni životné prostredie. Je to ekonomické a ekologické zároveň. Je to praktické a navyše to zatraktívne večer vonku s rodinou, priateľmi alebo osamote.

Materiál: plast
Batéria: lítium-iónová 2200 mA
Solárny panel: 0,7W, 4,2V, 2200mA
Výkon LED: 10W
Doba svietenia: 9-10h
Doba nabíjania: 4-5h
Maximálna svietivosť LED: 150 lm
Dosah snímača pohybu: 3-7m
Citlivosť pohybového senzora: 360 stupňov
Rozmery (šírka / výška): 16 / 1,5 cm
Hmotnosť súpravy: 0,20 kg
Hmotnosť s obalom: 0,22 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie svetlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: