Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Súprava na opravu čelného skla automobilu

Kód: 24060
Akcia
Značka: VERK
11,90 € –34 %
ZESTAW NAPRAWCZY DO NAPRAWY SZYBY SAMOCHODOWEJ
11,90 € –34 % 7,90 € 6,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava na opravu čelného skla automobilu

Súprava na opravu poškodenia čelného skla. Sada je určená na drobnú prasklinu, najčastejšie spôsobenú nárazmi drobných kamienkov.

Po použití opravnej sady budú odštiepenie a hlboké praskliny takmer neviditeľné a sklo sa zabráni ďalšiemu narastajúcemu poškodeniu.

Ako používať:

✅ Vyčistite a odmastite sklo z oboch strán. Rovnako je potrebné odstrániť všetky zvyšky skla.

✅ Umiestnite aplikátor skrutkou (piestom) nad trhlinu tak, aby sa hrot aplikátora trochu viac dotýkal stredu trhliny, potom piest z aplikátora odskrutkujte.

✅ Do aplikátora dajte primerané množstvo lepidla (podľa veľkosti praskliny). Na menšie lézie (priemer 4-7 mm) obvykle stačí 5-10 kvapiek.

✅ Zaskrutkujte piest do aplikátora až na doraz, potom piest niekoľkokrát, najlepšie viackrát, odskrutkujte a zaskrutkujte do aplikátora, aby sa lepidlo dostalo do čo najviac zákutí a zároveň zatlačte vzduch z poškodenia. Pri skrutkovaní piestu sledujte, či sa lepidlo rozprestrie do poškodenia a úplne ho vyplní. V prípade potreby pridajte ďalšiu dávku lepidla. Lepidlo by malo úplne zaplniť poškodenie.

✅ Odskrutkujte piest z aplikátora. Počkajte, kým vákuum nasaje vzduch spod aplikátora. Zaskrutkujte piest až na doraz. Uistite sa, že je poškodenie úplne zaplnené. Odskrutkujte piest a aplikátor.

✅ Naneste 2 kvapky lepidla na prilepené poškodenie a prekryte ochrannou fóliou, jemne ho sploštite, aby pod ním nezostali žiadne vzduchové bubliny.

✅ Vystavte sa na 10 minút slnku alebo ho ožiarte UV lampou. Proces vytvrdzovania lepidla prebieha iba pod vplyvom UV žiarenia. Pomocou priloženej žiletky zoškrabnite prebytočné lepidlo (rýchlymi, jemnými pohybmi pod uhlom 90°, bez obáv z poškriabania skla).

✅ V prípade dlhšej pozdĺžnej trhliny naneste lepidlo pozdĺž trhliny (bez použitia aplikátora) a následne trhlinu po celej dĺžke prekryte ochrannou fóliou. Potom postupujte podľa vyššie uvedených pokynov av prípade problémov s lepením postup opakujte.

SADA  OBSAHUJE:

✅ 2,5 ml plniacej živice s aplikátorom

✅ Okrúhly aplikátor

✅ Silikónový tmel x 3

✅ Vytvrdzovací film x 5

✅ Striekačka

✅ Žiletka x 2

✅ Špendlík

Dodatočné parametre

Kategória: Opravné sady
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: