Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Tank na diaľkové ovládanie 2ks

Kód: 00009499
Značka: ISO TRADE
150 € –55 % 67,90 € 56,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Tank na diaľkové ovládanie 2ks

Diaľkovo ovládaný tank je hračka nielen pre deti, osloví aj oteckov, poskytne veľa hodín zábavy. Má veľmi vysoký výkon a bude jazdiť takmer všade, vďaka použitým svetlám a zvuku vyzerá tank ako skutočný, čo stimuluje predstavivosť a nabáda k ešte väčšej zábave.

Výrobok má rotačný vežu až o 360 stupňov; keď ho nastavíme do vybranej polohy, môžeme strieľať - tank napodobňuje zvuk a spätný ráz ako na skutočnom bojisku. Pri presnom odpale počujete zvuk zasiahnutého ciele - kontrolka porazeného na zadnej strane tanku zhasne. Keď zhasnú všetky svetlá, znamená to, že bitka bola stratená a tank bude na 30 sekúnd znehybnený, po skončení bitky môžete začať znova.

Tank sa skladá z mäkkého, pásového podvozku, ktorý zaistí vynikajúcu trakciu za jazdy. Veža má otváracie poklop, v ktorom je tanker s guľometom.

Nádrže a diaľkové ovládače majú samostatné napájacie zdroje, sada obsahuje dobíjaciu batériu, ktorá vám umožní ušetriť veľké množstvo peňazí vynaložených na batériu.

Skvelý tip na darček! Nákup sady 2 tankov vám umožní bojovať v bitke pre dve osoby súčasne, tanky majú inú frekvenciu, čo umožňuje hrať dvom ľuďom súčasne.

Vek: 3+
Mierka: 1:14
Frekvencia: 2,4 GHz
Napájanie: dobíjacie batérie (súčasť balenia)
Maximálna rýchlosť: 7-8km / h
Dosah diaľkového ovládania: 30-40
Bojová vzdialenosť: 3 m
Rozmery nádrže (dĺžka / šírka / výška): 33/12 / 12cm
Rozmery pilota (dĺžka / šírka / výška): 12,5 / 16 / 4,5 cm
Hmotnosť sady: 1,9 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: