Testovacie káble - káble pre 20A multimeter
Kód: 00012270Podrobný popis
Meranie napätia je často potrebné v každej domácnosti alebo dielni. Univerzálne meracie káble sa oplatí mať po ruke, najmä preto, že sú vhodné pre multimetre vybavené klasickými banánikmi. Pevne vykonané testovacie vodiče sa skladajú z kábla spájajúceho ihlovú sondu a banánik, ktorý je pripojený k multimetru.
- PROFESIONÁLNA A UNIVERZÁLNA SADA - káble na meranie napätia, ktoré sa budú hodiť v každej domácnosti. Jedna strana týchto testovacích káblov je sonda a druhá strana sú banánikmi. Rukoväť je silikónová, čo zvyšuje bezpečnosť práce a zároveň robí hrot bezpečne v ruke.
- VYSOKÁ KOMPATIBILITA S MERAČOM - meracie káble sa hodí ku všetkým univerzálnym kliešťovým meračom, čo umožňuje merať napätie až do 1000 V.
- DLHÝ KÁBEL - celková dĺžka testovacích káblov je až 107 cm a dĺžka samotných testovacích káblov bez koncoviek je až 90 cm. To vám umožní ľahko dosiahnuť akékoľvek miesto .
- PRESNÉ MERANIA - dlhé a tenké ihlové sondy umožňujú veľmi presné meranie aj v prípade malej elektroniky.
ŠPECIFIKÁCIA:
- materiál: PVC / silikón;
- prúd 20 A;
- celková dĺžka: 107 cm;
- dĺžka kábla: 90 cm;
- testovanie súčiastok IC;
- kompatibilný s univerzálnymi kliešťovými meračmi;
- ostrý koniec kontaktu;
- silikónová rukoväť;
- značenie kábla: červená - pozitívna,
- čierna - negatívna;
- CAT II 1000V;
- 20 A;
- hmotnosť: 0,090 kg
Dodatočné parametre
Kategória: | Autodoplnky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár