Umelý originálny Vianočný stromček 2v1 + stojan Borovica Diamantová 180cm

Kód: 00011988
Značka: ISO TRADE
100 € –40 %
strom 7
100 € –40 % 59,90 € 49,92 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Umelý originálny Vianočný stromček 2v1 + stojan Borovica Diamantová 180cm

Majestátna diamantová borovica so šiškami a zasneženými koncami vetvičiek pripomínajúcimi námrazu.

Majestátna diamantová borovica so šiškami a zasneženými koncami vetvičiek pripomínajúcimi námrazu. Umelý vianočný stromček má výšku 180 cm a spodnú šírku 80 cm. Svojím jedinečným prevedením vzbudzuje dojem, že ste ho práve priniesli zvonku domov. Súčasťou balenia je aj troj ramenný plastový stojan.

Umelé vianočné stromčeky SPRINGOS sú vyrobené z prémiových materiálov s dôrazom aj na ten najmenší detail. Preto majú taký realistický vzhľad a na prvý pohľad sú na nerozoznanie od živých stromčekov. Po mnoho rokov vydržia stále rovnako krásne a čo je najdôležitejšie, nikdy vám neopadajú. Jednoducho sa zostavujem aj aranžujú, stabilná kovová konštrukcia so stonajom unesie aj mohutnejšie zdobenie. S výzdobou stromčeka vám navyše môžu pomáhať aj malé deti, stromčeky sú pre nich úplne bezpečné.

Vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Počas sviatkov zdobí každý domov a vytvára nezabudnuteľné spomienky. Kolekcia vianočných stromčekov SPRINGOS splní vaše očakávania a prinesie čaro Vianoc aj k vám domov.

Hlavné prednosti:

prirodzený vzhľad živého stromčeka
pravé šišky s prírodnou vôňou dreva
zasnežené konce vetvičiek pripomínajúce námrazu
prémiové materiály a spracovanie
nepichľavé, na dotyk veľmi príjemné ihličie
bez nutnosti zalievania a vysávania ihličia
vydrží celé roky, nevädne
stabilná konštrukcia so stojanom unesie aj mohutnejšie zdobenie
jednoduchá montáž aj uskladnenie
pre deti aj životné prostredie úplne bezpečný výrobok
Umelý STROM "PREMIUM" DIAMANTOVÁ BOROVICA 180 cm 2v1 + STOJAN
PREMIUM ART DIAMANTOVÁ BOROVICA - Vianočný stromček je vedľa tradičných jedál, rodinných stretnutí a darčekov najdôležitejším symbolom Vianoc. Strom má intenzívnu zelenú farbu, ktorú obohacujú kryštály na špičkách vetvičiek. Vzhľadom na to, že je stromček umelý, nevyžaduje starostlivosť. Má ohybné vetvičky, ktoré môžeme modelovať podľa našich preferencií. Má dokonalé proporcie, čo mu dodáva elegantný vzhľad. Nespočetné množstvo ihličia a viac ako 100 vetví ju robí mimoriadne bujnou. Vďaka nej dom naberie vianočné kúzlo.

✅ PRÍRODNÝ KMEŇ a vyzerá AD  - precízne prevedenie každej vetvičky, vďaka ktorej vyzerá vianočný stromček veľmi prirodzene. Skutočný  prírodný kmeň má zvyšky vetvičiek a jeho vôňa sa šíri celým domom a zdôrazňuje jedinečnú atmosféru . Bol navyše napustený bezfarebnou impregnáciou, vďaka ktorej bude odolnejšia. Na vianočný stromček bola použitá 4-vrstvová fólia, vďaka ktorej sú ihličie veľmi blízko pri sebe - stromček je tak realistický. Veľmi detailné a starostlivé prevedenie jednotlivých prvkov prináša veľkolepý efekt.

✅STABILNÁ ZÁKLADŇA 2V1-základňa stojana je tvorená 2 prvkami. Prírodný kufor a 4ramenný stojan. Má jednoduchý a rýchly modulárny montážny systém . Vianočný stromček môžete aranžovať v dvoch variantoch: 1) strom-stojan, 2) strom-stojan. To vám umožní prispôsobiť vzhľad vianočného stromčeka. S prvou možnosťou bude strom dokonale viditeľný, aj keď stojí na podlahe. Nezakryje ju gauč ani komoda. Druhá možnosť vám umožní stromček postaviť napríklad na skriňu. Vďaka oceľovej tyči uprostred konštrukcie je vianočný stromček stabilný a odolný.

✅ VYSOKÁ PREMIUM KVALITA - Vianočný strom bol vyrobený v Poľsku. Jeho jedinečný charakter vytvára imitácia snehu a kryštálov na vetvách a perleťové trblietky. Vyrobené z  NAJKVALITNEJŠEJ PVC fólie. Vetvičky majú vo vnútri extrémne silný drôt - až 2,6 mm, ktorý umožňuje zavesovať ozdoby bez toho, aby ste stromček zaťažovali. Súprava obsahuje kus jutového materiálu a drevený prívesok, ktorý zakryje stojan a dodá ešte slávnostnejšiu atmosféru. Stromček bude aj perfektným darčekom.

✅ ŠPECIFIKÁCIA -  farba: zelená; kvalita: PREMIUM; materiál: kovový drôt + PVC fólia + drevo + plast; rozmery (šírka / výška): 80 / 180-100 cm; hmotnosť: 5,4 kg.

ŠPECIFIKÁCIA

zelená farba
nejako: PREMIUM
materiál: kovový drôt + PVC fólia + drevo + plast
rozmery (šírka / výška): 80 / 180-100 cm
hmotnosť: 5,4 kg
ZAHRNUTÉ

vianočný strom
vydržať
pahýľ
Jutový materiál ZADARMO
drevený prívesok ZADARMO
*  Ozdoby na vianočný stromček nie sú súčasťou sady

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: