Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Vojenský taktický batoh Military Survival Camo 48,5 l

Kód: 00008923
Značka: ISO TRADE
100 € –32 % 67,90 € 56,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Vojenský taktický batoh Military Survival Camo 48,5l

Vojensko-survivalový batoh s celkovou kapacitou 48,5 l je model, ktorý umožňuje perfektné padnutie pre každého! Ideálne na výlety do hôr, ale nielen, batoh využijete aj na každodenné nosenie, napríklad do školy. Bol vyrobený z odolného, ​​vodeodolného materiálu, odolného proti roztrhnutiu a oderu. Batoh má madlo, ktoré umožňuje pohodlné prenášanie.

45L - batoh sa skladá z 2 komôr. Vnútri hlavnej komory je prídavná prepážka, druhá komora vo vnútri má vrecko s našitou sieťovinou. Batoh má navyše 3 odnímateľné tašky, jeden z nich je ľadvinka. Výrobok je vyrobený z odolného, ​​vodeodolného materiálu, odolného proti roztrhnutiu a oderu. Obe komory sa zapínajú na dvojitý zips, vďaka ktorému je zatváranie aj otváranie plynulé. Zipsy sú kryté, takže nehrozí vniknutie vody do batohu. Chrbát a ramenné popruhy sú vystužené, potiahnuté sieťovinou, ktorá prepúšťa vzduch, čo tiež do značnej miery tlmí vibrácie - je to obzvlášť dôležité pri dlhých cestách.
RÝCHLOODNÍMACÍ BATOHOVÝ SYSTÉM - batoh má nosný systém, ktorý tvorí profilované ramenné popruhy s rýchloupínacími prackami, ide o praktické riešenie a slúži na okamžité zhodenie batohu. O stabilnú prepravu sa stará plynulé nastavenie profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového pásu, ktorý je možné odopnúť - pás umožňuje odľahčiť chrbtici a ramenám pri nosení batohu - všetka váha je sústredená na boky. Na prednej strane batohu, rovnako ako na ramenných popruhoch a bočných brašniach sú použité pals pásky, ktoré umožňujú uchytenie vybavenia v MOLLE systéme - to umožňuje inštaláciu ďalších vreciek.
PLNÉ NASTAVENIE - bočné steny a horná časť batohu majú 2 nastaviteľné popruhy zapínané na pracku - slúži na stlačenie batohu Skrátenie popruhov batohu umožňuje jeho sploštenie napr. keď je hlavný priestor prakticky prázdny a iba menšie vrecká sú plnené. Nastaviteľné popruhy môžu byť tiež užitočné pri uchytení prenášaného vybavenia, ako je karimatka, stan atď.
VYBERATEĽNÁ ĽADVINKA - batoh má odnímateľnú ľadvinku, ktorá je upevnená v MOLLE systéme. Umožňuje ho pripevniť na opasok nohavíc. Súčasťou sady je aj opasok, ktorý vám umožní nasadiť a nosiť ako typickú ľadvinku. V hornej časti má madlo, ktoré vám umožní nosiť aj ako tašku. Oblička v hlavnej komore má sieťovanú prepážku. Vpredu je tiež priehradka s 3 vreckami a 2 bočnými vreckami na zips. Môže byť tiež použitý ako toaletná taška pri kempovaní.

ŠPECIFIKÁCIA

vzor: camo
materiál: nylon / polyester 600D
kapacita: 45l batoh + 3,5l ľadvinka
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 50/16 / 60 cm
hmotnosť sady: 1,36 kg

Výhody:

✓  Priedušná sieťovina

✓  Úplné nastavenie

✓  Priestranný

✓  Vodotesné (pogumované vnútro komôr)

✓  Vnútri sú ďalšie vrecká.

✓  Nastaviteľné podväzky

✓  Rýchloupínací systém

✓  Bedrový pás pre bezpečné držanie.

✓  Odolné pracky

✓  Dvojitý zámok

✓  Modulárny systém MOLLE / pásky PALS

✓ Odnímateľné tašky

2 KOMORY + 3 TAŠKY
hlavná komora, vo vnútri je ďalšia prepážka
druhá komora, vo vnútri je vrecko s našitou sieťovinou
odnímateľná taška, ktorú je možné nosiť ako ľadvinku alebo prídavnú tašku - má madlo - taška má hlavnú komoru so sieťovanou prepážkou. Predná komora s 3 vreckami a 2 bočnými vreckami na zips.
2 bočné odnímateľné tašky s priehradkou vo vnútri.
Do hlavnej komory sa zmestí spací vak, proviant, oblečenie a prepážka bude perfektný na uloženie máp a rôznych poznámok . Na prenášanie menších vecí, tých, ktoré sú potrebné 'po ruke', sa bude hodiť menšia priehradka, umožní uložiť vybavenie ako fotoaparát, fotoaparát, telefón, ale aj doklady a kľúče. Batoh má navyše bočné tašky, ktoré navyše slúžia na uloženie menších vecí. V spodnej časti batohu sú tiež 2 madlá, ktoré je možné použiť na pripevnenie predmetov.

Obe komory sa zapínajú na dvojitý zips, vďaka ktorému je zatváranie aj otváranie plynulé. Zipsy sú kryté, takže nehrozí vniknutie vody do batohu.

Na prednej strane batohu, rovnako ako na ramenných popruhoch a bočných brašniach sú použité PALS pásky, ktoré umožňujú uchytenie vybavenia v MOLLE systéme - to umožňuje inštaláciu ďalších vreciek.

1. ĽADVINY
2. DVE BOČNÉ TAŠKY
3. VYSTUŽENÝ A NASTAVITEĽNÝ POPRUH
4. ZAPÍNANIE NA DVOJITÝ Zip
5. ZAISTENIE NA ZÁPADKY
6. KOMORA SO SIEŤOVOU KAPSA

 

Bočné steny a horná časť batohu majú 2 nastaviteľné popruhy zapínané na pracku - tá slúži na stlačenie batohu , presnejšie na zníženie jeho kapacity s ohľadom na obsah. Skrátenie popruhov batohu umožňuje jeho sploštenie, napríklad keď je hlavná komora prakticky prázdna a plnia sa len menšie vrecká. To umožňuje batohu zostať stabilné a výrazne ovplyvňuje jeho použitie. Nastaviteľné popruhy sa môžu hodiť aj pri uchytení prenášaného vybavenia, napr. bundy, karimatky, stanov, maskovacích sietí a pod. Postroj na batoh má tiež krúžky, ktoré umožňujú pripevniť napr. kompas a pod.

Na komfort a pohodlie používania má vplyv aj ventilačná sieťovina na chrbte – zaisťuje nielen skvelé odvetrávanie, ale tiež zaručuje tuhosť batohu, znižuje vibrácie, čo je dôležité najmä pri dlhých cestách.

 

Batoh má nosný systém, ktorý tvorí profilované ramenné popruhy s rýchloupínacími prackami , je to praktické riešenie a slúži na okamžité zhodenie batohu. O stabilný transport sa stará plynulé nastavenie profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového pásu, ktorý je možné odopnúť - pás umožňuje odľahčiť chrbtici a ramenám pri nosení batohu - všetka váha je sústredená na boky.

48,5l Tactical Military Military Survival Batoh
 
 
Military Tactical Military Survival Batoh 48,5l Počet komor 2
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Dominantní materiál: nylon

Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Dominantní barva je khaki

 
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Moro Model Pannier Combo Bag
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Pohlaví: chlapec, dívka, žena, muž
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoorové batohy, tašky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: