Vzdelávacie drevená magnetická tabuľka XXL

Kód: 00007264
Značka: ISO TRADE
20 € –51 %
tabulka 6
20 € –51 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Vzdelávacie drevená magnetická tabuľka XXL

Senzačný sada pre každé malé dieťa. Vzdelávacie magnetická tabuľa je skvelá zábava. Chlapci ju milujú, dievčatá ju milujú - rodičia si tiež radi hrajú so svojimi deťmi. Multifunkčný vzdelávacie tabule stimuluje predstavivosť a kreativitu a tiež precvičuje manuálne zručnosti u najmenších. Tu skvelá zábava nikdy nekončí - tabuľa s magnetmi a kriedou nielen baví, ale tiež učí trpezlivosti, rozvíja koncentráciu a precvičuje pamäť. Je to skvelý darček pre každé batoľa!

Rám multifunkčná vzdelávacie tabule je celý z dreva - všetko je dokonale vyleštené a bezpečné pre najmenších. Sada vzdelávacích magnetických tabúľ obsahuje magnetické bloky, kriedu, fixu na suché mazanie, špongiu, farebnú knihu s ukážkami vzorov a samozrejme obojstrannou tabuľu na magnety a kriedu. Čierna strana tabule je určená k maľovanie kriedou. Všetky takéto kresby kriedou možno po skončení hry ľahko vymazať hubou. Biela strana dosky pre magnety a kriedu je určená na maľovanie fixkou pre suché mazanie (ktorú možno na konci hry tiež vymazať špongiou), rovnako ako proaranžování šťastných vzorov s využitím magnetických blokov.

Multifunkčný vzdelávacie tabuľa bola navrhnutá tak, aby stojan a platňa súčasne tvorili praktický box, do ktorého možno umiestniť všetky prvky hračky. Vďaka tomu je po skončení zábavy môžete udržať v poriadku a nič sa nestratí. Vzdelávacie magnetická tabuľa umožňuje aranžovať ľubovoľné tvary z magnetických blokov - môžete aranžovať jednotlivé postavy alebo zvieratá, môžete tiež vytvárať celé tematické obrázky a na ich základe rozprávať príbehy. Brožúra s mnohými príkladmi je inšpiráciou k vytváraniu vlastných efektných tvarov a postáv.

Vek: 3+
Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 22,5 / 29 / 19,5 cm
Hmotnosť: 530 g
Hmotnosť s obalom: 696 g

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: