Doprava nad 80EUR ZADARMO! Garantujeme doručenie do Vianoc.

Záhradné ohnisko prenosné, nerezová oceľ, 60cm

Kód: 00009795
Značka: ISO TRADE
100 € –36 %
ohniste
100 € –36 % 63,90 € 53,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradné ohnisko prenosné, nerezová oceľ, 60cm

Ohnisko Kaminer je zariadenie, ktoré sa majiteľom pozemkov a záhrad určite osvedčí. Vďaka nemu zostane tráva alebo iný pozemok, o ktorý sa staráte, nedotknutý. Naše zariadenie má priemer 60 cm. Je to zlatá stredná cesta medzi ohniskami rôznych veľkostí. Bez problémov sa zmestí aj do malého priestoru a zároveň vám umožní pripraviť veľké množstvo jedla zároveň. Krbová misa má dve praktické madlá, ktoré vám umožnia bezpečne premiestniť zariadenie kamkoľvek.

Zariadenie je vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele, ktorá je odolná voči vysokým teplotám a korózii. Kúrenisko je vybavené 3 silnými nohami, táto konfigurácia zaručuje najväčšiu stabilitu. Nemusíte sa báť, že by sa miska prevrhla a poškodila trávnik. Čierne lakovaný práškovou metódou sa bude skvele hodiť do každej záhradnej úpravy.

✓ BEZPEČNÉ - zapálenie ohňa je obvykle spojené s nebezpečenstvom nekontrolovaného šírenia požiaru. Vďaka ohnisku KamiNER je oheň nad zemou, a preto sa oveľa lepšie ovláda. Zariadenie je vybavené 3 silnými nohami. Vďaka tomu stojí stabilne na akomkoľvek povrchu.

✓ VYSOKÁ KVALITA SPRACOVANIA - aby kúrenisko KAMINER slúžilo čo najdlhšie, bolo vyrobené z kvalitných materiálov. Jeho misa a nohy sú vyrobené z nerezovej ocele s práškovým nástrekom.

✓ ĽAHKÉ PRENÁSENIE - vďaka tomu, že misa ohniska má dve pevné a praktické madlá, môžeme ju premiestniť na ľubovoľné miesto bez toho, aby hrozilo, že spadne alebo sa spáli jej obsahom.

✓ ODOLNÉ VOČI ATMOSFÉRICKÝM PODMIENKAM - pec je odolná voči vysokým teplotám. Je lakovaný práškovou metódou, ktorá zabraňuje tvorbe hrdze a skvele vyzerá.

ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: čierna
  • Materiál: nerezová oceľ
  • Rozmery (šírka / výška): 70/29 cm
  • Priemer misy: 60 cm
  • Hmotnosť: 2,6 kg
  • Hmotnosť v balení: 3,1 kg
Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Průměr / šířka roštu 70 cm

✓ PRAKTICKÁ VEĽKOSŤ
Nami ponúkaný gril má priemer 60 cm. Je to zlatá stredná cesta - nezaberie veľa miesta, ale zároveň na nej pripravíte veľa jedla.

✓ STABILNÉ
Kúrenisko je vybavené 3 silnými stabilnými nohami. Vďaka tejto konfigurácii si môžete byť istí, že sa zariadenie neprevrhne a nepoškodí váš trávnik alebo iný povrch.

Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Hmotnost 2,6 kg

✓ MADLÁ
Kúrenisko je vybavené dvoma praktickými madlami, ktoré umožňujú jeho prenášanie bez rizika popálenia alebo požiaru.

ZNÁMA A SCHVÁLENÁ ZNAČKA KamiNER
Našej značke KamiNER už dôverovali tisíce užívateľov po celom svete. Nečakajte preto s nákupom na poslednú chvíľu a NAKUPUJTE DNES!

Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril EAN 5900779936607

VEĽMI DOBRE CHRÁNENÉ
Kúrenisko KamiNER je dobre chránené, takže sa nemusíte báť, že sa pri preprave poškodí.

Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Materiál kov
Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Hmotnost produktu s jednotkovým balením 3,1 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: