Doprava nad 80EUR ZADARMO!

Záhradné solárne lampy 30 cm - sada 10 ks

Kód: 00012039
Značka: ISO TRADE
25 € –44 %
sol lampa 5
25 € –44 % 13,90 € 11,58 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradné solárne lampy 30 cm - sada 10 ks

Solárne záhradné lucerny sú veľmi dobrým a praktickým riešením pre vašu záhradu a ďalšie. Je to skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze, ktoré by bolo treba vynaložiť napríklad na nákup a inštaláciu elektrického vedenia. Lampa zachytáva energiu, ktorá ju následne ukladá, takže nám nevznikajú žiadne náklady na elektrinu, navyše je také osvetlenie šetrné k životnému prostrediu.

ÚSPORA ENERGIE - solárne záhradné lampy sú skvelým spôsobom, ako ušetriť peniaze, napríklad na inštaláciu elektrických vodičov a na účtoch za elektrinu. Lampa zachytáva energiu, ktorú následne ukladá, takže nám nevznikajú žiadne ďalšie náklady.

ŠIROKÉ POUŽITIE - solárne záhradné lampy budú veľmi dobre fungovať ako pozdĺž ciest, uličiek a domových príjazdových ciest, tak na terasách, rovnako ako v záhrade, na pozemku a v bezprostrednej blízkosti rybníkov.

ODOLNÉ K atmosférickými faktorom - záhradné lampy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým sú odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, vrátane na zrážky.
Ľahká a rýchla montáž - dekoratívne záhradné lampy sa extrémne rýchlo a ľahko inštalujú. Stačí napichnúť špajľu kamkoľvek na záhradu a môžete vyraziť.

ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast
  • Batéria: 40mAh / 1,2V
  • Farba: neutrálna biela
  • Rozmery 1 lampy: 4,5 / 4,5 / 30 cm
  • Hmotnosť: 0,507 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie svetlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: