Doprava nad 80EUR ZADARMO! Garantujeme doručenie do Vianoc.

Záhradný tlakový postrekovač Malatec + 4 trysky

Kód: 00012239
Značka: ISO TRADE
40 € –45 %
postrikovac 6
40 € –45 % 21,90 € 18,25 € bez DPH
SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný tlakový postrekovač Malatec + 4 trysky

Záhradný postrekovač - užitočný pre každého záhradníka. Vysoko kvalitný tlakový postrekovač sa skvele hodí pre všetky druhy ochranných a opatrovateľských prác, a to ako v domácich záhradách, tak aj na pozemkoch a orných poliach. Bude tiež ideálnym riešením v sadoch. Ide o praktické a funkčné zariadenie, vďaka ktorému sa budete môcť o svoje rastliny s patričnou starostlivosťou starať počas celej sezóny. Dobre funguje nielen v ochrane rastlín, ale aj pri ich kropení čistou vodou.

 • PERFEKTNÝ PRE STAROSTLIVOSŤ O ZAHRADU - ramenný postrekovač sa veľmi dobre uplatní v domácej záhrade, na pozemku, na ornej pôde alebo v sadu, kde je nutné používať chemické pesticídy - proti škodcom aj chorobám.
 • 4 RADY V SADE - batôžkový postrekovač má 4 špeciálne koncovky, ktoré umožňujú presne prispôsobiť typ prúdu a jeho intenzitu druhom rastlín, ktoré hodláte striekať (stromy, kríky, úžitkové alebo okrasné rastliny).
 • 2 FUNKČNÁ RUKOVÄŤ NA PRENÁŠANIE - postrekovač má špeciálne madlo, ktoré slúži na pumpovanie, ale tiež značne uľahčuje prenášanie a umožňuje ho pohodlne umiestniť kamkoľvek.
 • NASTAVITEĽNÝ POPRUH NA RAMENO - postrekovač je vybavený špeciálnym popruhom, ktorý umožňuje jeho ľahké umiestnenie na rameno alebo cez rameno a pohodlné nosenie pri samotnom postreku, čo značne uľahčuje jeho vykonávanie.

ŠPECIFIKÁCIA:

 • Pracovný tlak: 0,2-0,3 Mpa / 2-3 bar
 • Bezpečnostný ventil
 • Funkcia automatického postreku
 • Čerpadlo: ručné
 • Nastaviteľný popruh: áno, 65-102 cm
 • Dosah postrekovača: až 300 cm
 • Teleskopická tyč, dĺžka: 40-70 cm
 • Dĺžka rúrky: 125 cm
 • Rozmery: 16/16/42cm
 • Hmotnosť: 0,996 kg
 • Hmotnosť v balení: 1,169 kg

NÁDRŽ 5l, DLHÁ TELESKOPICKÁ KONE do 70cm

Nástavec s rukoväťou s celkovou dĺžkou 40-70 cm s funkciou automatického postreku a 5-litrovou nádržou umožňujú dlhú a pohodlnú prácu s prístrojom.

ĽAHKÁ OBSLUHA – ĽAHKÁ OBSLUHA

Absencia zložitých mechanizmov a možnosť generovania tlaku iba pomocou ručnej pumpy robí obsluhu tohto tlakového postrekovača extrémne jednoduchú a nevyžaduje žiadne školenia. Vďaka tomu môže tento batôžkový postrekovač ľahko používať prakticky každý, bez ohľadu na jeho schopnosti.

Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC Ruční provoz

TLAKOVÝ ROZPRAŠOVAČ - V RÁMCI AŽ 4 KONCOVKY

Záhradný postrekovač je vybavený 4 špeciálnymi tryskami, vďaka ktorým ľahko prispôsobíte druh postreku a intenzitu postreku ošetrovanému druhu rastlín a tiež druhu choroby a škodcov.

POPRUH NA RAMENO A RUKOVÄŤ PRE PRENOS

Praktický ramenný popruh umožňuje pohodlné prenášanie záhradného postrekovača, čo zvyšuje komfort práce pri postreku. Výhodou tohto tlakového postrekovača je aj špeciálna rukoväť, ktorá umožňuje jeho pohodlné prenášanie a odkladanie na ľubovoľné miesto.

Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC Max. tlak 3 bary
Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC od Malatec

 

IDEÁLNE NA POUŽITIE: PROFESIONÁLNE, DOMÁCE, NA ZÁHRADU A SEDLO

Jedná sa o špeciálny, jednoduchý a ľahko ovládateľný prístroj, ktorý dobre poslúži na dezinfekciu, deodorizáciu, postrek rastlín a upratovacie práce. Je možné ho použiť s insekticídmi a fungicídmi, pesticídmi a herbicídmi aj čistiacimi prostriedkami, tiež na postreky a hnojenie na list.

BEZPEČNOSTNÝ VÝSTUPNÝ VENTIL

Poistný ventil zabraňuje prekročeniu maximálneho tlaku 3 bar. Ak je počas čerpania prekročená, ventil sa zdvihne a vyrovná v nádrži. Pomocou ventilu môžete tiež znížiť tlak v nádrži na úroveň okolitého tlaku vytiahnutím červenej kolky nahor.

Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC Rozsah postřiku 300 cm
Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC

KOMPLETNÝ SET

Kompletné s rozprašovačom získate všetko, čo potrebujete na použitie:

rozprašovač 5l
teleskopická tyč 40-70 cm
4 tipy
nastaviteľný ramenný popruh / cez rameno 65-102 cm
sada tesnení

ZNÁMA A CENENA ZNAČKA MALATEC

Našej značke MALATEC už dôverovali tisíce užívateľov po celom svete. Nečakajte preto s nákupom na poslednú chvíľu a NAKUPUJTE DNES!

Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC EAN 5900779937604

Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC Délka tyče 70 cm
Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC od Malatec
Zahradní tlakový postřikovač + 4 trysky MALATEC Objem nádrže 5 l

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: